Dózsa SE blog

A geresdlaki Dózsa SE blog.hu oldala. Itt is lehet a csapattal kapcsolatos híreket megosztani, kommentelni, trollkodni, meg egyebeket is...

Geresdlak-Beremend 1:0 (0:0)

2014.03.30. 20:12 BotosJózsef

Geresdlak 2014.03.30. 15:30             Játékvezető: Kreskai Tamás ( Tóth János, Kiss Bálint)

Geresdlak: Fülöp, Kovács G, Fodor, Schmid, Jukics, Horváth G, Hock (Muth), Bánkuti (Kovács K), Schweitzer (Reisz), Dénes ( Páva), Fuchs (Musztács)

Edző: Tihanyvári László

Gól: Horváth G.

Az első félidő kiegyenlített játékot hozott. Második félidő 65' -ben megszereztük a vezetést majd akár több góllal növelhettük volna. Zsinórban ez volt a negyedik győzelmünk . A vendégeknek nem a pálya méretével és minőségével kellene foglalkozni! Örülhetnek hogy teljes létszámban fejezték be a mérkőzést.             Gratulálunk a csapatnak!