Dózsa SE blog

A geresdlaki Dózsa SE blog.hu oldala. Itt is lehet a csapattal kapcsolatos híreket megosztani, kommentelni, trollkodni, meg egyebeket is...

Geresdlak-Boda 2:1 (0:1)

2014.04.14. 19:39 BotosJózsef

Geresdlak 2014.04.13 16:00                                Játékvezető:Kasza Zoltán, (  Barka Tibor, Kanyar Ádám)

Geresdlak:   Cseh,- Bánkuti, Kovács G, Fodor, Jukics,- Kovács K, Schweitzer, ( Balogh ), Hock, ( Muth ), Musztács, ( Botos ), Reisz, ( Páva ), Dénes,

Edző: Tihanyvári László

Gól: Fodor, Jukics,

Jól kezdtük a mérkőzést,  az első öt percben három lehetöségünk volt a gól szerzésre, sajnos mind kimaradt. A vendégek a 7. percben megszerezték a vezetést. A játék szinvonala visszaesett, csak küzdelem folyt a pályán. A második félidőben még jobban küzdött a csapat, a 60-ik percben sikerült egyenliteni, majd a 89-ik percben egy szerencsés góllal a vezetést is megszereztük. Gratulálunk!