Dózsa SE blog

A geresdlaki Dózsa SE blog.hu oldala. Itt is lehet a csapattal kapcsolatos híreket megosztani, kommentelni, trollkodni, meg egyebeket is...

Sellye-Geresdlak 1:1 (1:0)

2016.06.05. 08:34 BotosJózsef

Sellye.2016.06.04.17:30                  Játékvezető: Erdelecz József ( Godina József, Erdélyi Kálmán)

Geresdlak : Németh, Botos, Mang, Musztács, Balogh, Varga, Schmidt, Horváth, Koromházi, Almási, Forray, ( Majorosi )

Gól: Mang Olivér

Edző: Brecska László

A bajnokság utolsó fordulóján a csapat egy nagyon jó mérkőzést játszott, sok gólhelyzettel, igazságos eredmény született. Kiváló játékvezetés mellet.

Gratulálunk a csapatnak.

Szólj hozzá!

Szigetvár-Geresdlak 4:1 (2:0)

2016.05.31. 21:12 BotosJózsef

Csertő 2016.05.29.17:30             Játékvezető: Kozári István (Takács Gábor, Takács Gábor ifj )

Geresdlak: Németh, Szomor, Musztács, (Majorosi), Schmidt, Balogh, Varga, (Móga), Horváth, Mang, Koromházi, Rácz, (Almási), Forray,

Gól: Forray

Köszönet azoknak a szurkolóknak akik a csapatott elkísérték!

Szederkény-Geresdlak 5:0 (1:0)

2016.05.25. 21:28 BotosJózsef

Szederkény 2016.05.22. 17:30               Játékvezető: Varga László (Gazdag Sándor Tamás, Georgiou Nikosz)

Geresdlak: Németh, Szomor, Botos, Musztács, Balogh, Kovács, Horváth, Mang, Koromházi ( Almási) (Rácz), Forray, Schmidt,

Sajnos az utolsó tíz percben csapatunk játéka teljesen szét eset.

Geresdlak-Szászvár 1:5 (1:4)

2016.05.16. 21:02 BotosJózsef

Geresdlak.2016.05.15.                              Játékvezető: Jakab Attila (Lakatos Miklós, Maráz Zsolt)

Geresdlak: Némerth, Szomor, (Rácz), Botos, Musztács, Balogh, Fuchs, Mang, Horváth, Kovács, Forray, Koromházi, (Almási)

Gól: Kovács

A csapat utolsó hazai mérkőzésén sajnos nem sikerült a pont szerzés.

PMFC-Geresdlak 5:0 (2:0)

Pécs 2016.05.07 17:00                                Játékvezető: Albert Gábor (Maml Zoltán,Varga Kristóf)

Geresdlak: Németh, Szomor, Botos, Musztács, Balogh, Schmidt, (Hoffmann), Mang, Horváth, Kovács,(Gangl), Forray, (Ács), Koromházi, (Almási)

2006-2016

Geresdlak 2016:05.05

Egy kötetlen beszélgetésre jöttünk össze az elmúlt tíz évben az egyesületünk felnőtt csapatánál dolgozó edzőkkel.

Geresdlak-Pécsvárad 2:3 (0:2)

2016.05.01. 20:26 BotosJózsef

Geresdlak. 2016.05.01. 16:30                          Játékvezető: Sipos Katalin, (Nemes Tamás, Szabó Dániel)

Geresdlak: Németh, Szomor, Botos, Musztács, Balogh, Bánkuti,(Schmidt), Kovács, Horváth, (Varga), Mang,Fuchs, (Koromházi), Forray,

Gól: Forray 2.

Rendkívül rossz időjárási körülmények között lejátszott mérkőzésen nagy küzdelemben vesztettünk. A helyzetek alapján a döntetlen igazságosabb lett volna.

Bóly-Geresdlak 4:2 (0:0)

2016.04.30. 16:09 BotosJózsef

Bóly 2016.04.24. 16:30                                   Játékvezető: Joó Csaba (Hernádi Attila, Karcagi Balázs)

Geresdlak: Németh, Szomor, (Almásy), Botos, (Koromházi), Musztács, Balogh, Bánkuti, (Varga Cs), Horváth, Mang, Kovács G), Fuchs, (Schmidt),Forray,

Gól: Forray Róland, Varga Csaba,

Geresdlak-Villány 2:0 (1:0)

2016.04.17. 20:03 BotosJózsef

Geresdlak. 2016.04.17. 16:00                      Játékvezető:Kozári István (Resch András, Máté Roland)

Geresdlak: Németh, Szomor, Botos, Musztács, Balogh, Bánkuti, (Ács), Mang, Horváth, (Koromházi), Kovács,(Varga), Forray, (Rácz), Fuchs, (Almási)

Gól: Kovács, Almási,

Geresdlak-PEAC 1:0 (0:0)

2016.04.10. 20:37 BotosJózsef

Geresdlak 2016.04.10. 16:00                         Játékvezető: Jakab Attila (Maráz Zsolt, Tatai Roland)

Geresdlak: Németh, Szomor, Botos, Musztács, Balogh, Bánkuti, (Simon), Mang, Horváth, Koromházi, (Rózsa),(Almási),(Ács),Forray, Fuchs, (Schmidt)

Gól: Forray

Boda-Geresdlak 1:0 (0:0)

2016.04.08. 16:50 BotosJózsef

Pécs PMFC Műfüves pálya 2016.04.03. 15:30           Játékvezető: Ádám József (Hotváth Bálint, Varga Kristóf)

Geresdlak: Németh, Szomor, Botos, Musztács, Balogh, (Móga), Bánkuti, (Fuchs), Rózsa, (Rácz), Horváth, Mang, Koromházi,(Almási), Forray,

Sajnos továbbra sem tudjuk a helyzeteinket gólra váltani.

Geresdlak-Bogád 3:2 (2:2)

2016.03.28. 20:19 BotosJózsef

Geresdlak.2016.03.27. 15:30                     Játékvezető: Bánfai Zsolt (Szabó Dániel, Georgiou Nikosz)

Geresdlak: Németh, Botos, Musztács,Szomor (Schmidt),(Rácz),Balogh, Mang, Kovács (Gangel), Horváth, Koromházi (Rózsa), Forray, Almásy (Bánkuti),

Gól.:Kovács, Forray, Rózsa,

Nyagyon fontos mérkőzésen a 91-ik percben sikerült megszereznünk a győzelmet.

PVSK-Geresdlak 1:0 (0:0)

2016.03.28. 20:07 BotosJózsef

Pécs. 2016.03.19.15:00                          Játékvezető: Nyakas Balázs (Karcagi Balázs, Rasztovácz Dorottya)

Geresdlak: Németh, Szomor (Gangel), Musztács, Balogh, Simon (Móga), Koromházi (Schmidt), Kovács, Mang, Horváth, Almásy (Rózsa), Forray (Ács),

Geresdlak-Mohács 0:1 (0:3)

2016.03.13. 18:20 BotosJózsef

Geresdlak 2016.03.13.14:30                     Játékvezető: Nagy Zsolt ( Karcagi Balázs, Bózsa Barnabás)

Geresdlak: Németh, Kovács, Musztács, Balogh, Mang. Szomor (Gangel), Rácz (Móga), Horváth, Forray, Almási (Ács), Koromházi,

Siklós-Geresdlak 7:0 (6:0)

2016.03.06. 18:57 BotosJózsef

Siklós 2016.03.06. 14:30           Játékvezető: Varga László, Nemes Tamás, Győrfi Bendegúz

Geresdlak: Németh,Szomor, Musztács, Botos (Rácz), Schmidth, Simon (Almási), Kovács, Horváth, Mang, Koromházi, Forray,

Geresdlak-Beremend 1:0 (0:0)

2016.02.28. 18:09 BotosJózsef

Geresdlak 2016.02.28. 14:00                         Játékvezető: Bánfai Zsolt, Szatmári Sándor, Hernádi Attila

Geresdlak: Németh, Szomor (Rózsa), Musztács, Botos, Balogh, Bánkuti (Schmidt) (Almási), Kovács, Mang, Horváth, Koromházi (Simon), Forray (Ács)

Gól: Koromházi

Vezető edző Brecska László

Az első kép még csak helyzet.

A második már gól.

Téli átigazolások

2016.02.24. 20:53 BotosJózsef

A felnőtt csapathoz érkezett:  Rózsa Zsolt  Hetvenhely, Horváth Dávid Babarc, Németh Martin Szentlőrinc, László József Bogád, Forray Roland Véménd, Simon Dezső Drávaszabolcs,

Távozott: Németh Dávid Pvsk, Molnár Patrik Balatonlelle, Horváth Gábor Lovászhetény,

Utánpótlás érkezett: Kocsis Valér, Hoffmann Ákos, Bóka Győző Őrs, Rácz Benjamin, mind Mohács.

Távozott: Mosztbacher Gergő, Ivánkovics Máté, Kollár Márk, Szücs Patrik, Mayer Adrián mind Himesháza

A felnőtt és az U-19 es csapatnál február elsejével edző váltás történt Lőrincz Sándor helyet Brecska László irányítja a csapatokat.

Öltözőfelújitás III. ütem

2016.02.24. 20:37 BotosJózsef

2016.január 11-én kezdődött a vendég és játékvezetői öltöző és vizes blokk teljes átalakítása felújítása. Egy 6x5 méteres dupla könnyű szerkezetes garázs építése. Ami február 16-án készült el. Így a vendégeknek és a játékvezetőknek is megfelelő körülményeket tudunk biztosítani. Egy pár kép bemutatásával szeretném illusztrálni.

Mohács-Geresdlak 0:0

2015.05.10. 11:59 BotosJózsef

Mohács 2015.05.09. 17:00                       Játékvezető: Molnár Ádám ( Székely Miklós, Bódi Attila )

Geresdlak: Fülöp, Molnár, Botos, Gulyás, Mang, Kovács G, Musztács, Kovács K, Bánkuti, (Pintér), Guzi, (Balogh), Fuchs,

Edző: Bolboaca Augusztin

Az első félidőben a hazai csapat nagy mezőny fölényben játszott, de kitudtuk védekezni a hazai rohamokat.

A második félidő elején két nagy helyzetet hibáztunk , ezekkel a három pontot is megszerezhettük volna.  A mérkőzés végére a hazai csapat mindent megpróbált hogy megszerezze a győztes gólt, sikerült megakadályoznunk.

Gratulálunk a csapatnak!

Geresdlak-Szigetvár 1:0 (0:0)

2015.05.03. 20:56 BotosJózsef

Geresdlak  2015.05.03.17:00            Játékvezető: Bánfai Zsolt ( Dávid Csaba, Rókus László)

Geresdlak: Fülöp, Kovács K, Gulyás, Bolboaca, Mang, Kovács G, Botos, Musztács, Bánkuti, ( Balogh ), Lazaridisz, ( Molnár ), Fuchs,

Gól: Musztács

Fontos mérkőzésen nagy  küzdelemben sikerült megszereznünk a három pontot.

Baranya kupa 3.forduló Pécsvárad-Geresdlak 3:2 (0:0)

2015.05.03. 11:56 BotosJózsef

Pécsvárad. 2015.04.29.17:30                             Játékvezető: Ursprung Csaba ( Takács Gábor, Szigeti Szabolcs)

Geresdlak: Fülőp, Musztács, Gulyás, Botos, Molnár, Bolboaca, Balogh ( Kecskeméti), Pintér ( Bánkuti ), Kovács G, Lazaridisz ( Guzi ), Fuchs,

Gól: Kovács G, 2

Sajnos Fülőp Tamás remek védései sem tudták megakadályozni a hazaiak győzelmét.

Pvsk Geresdlak 4:1 (3:1)

2015.04.26. 20:42 BotosJózsef

Pécs 2015.04.26.16:00                        Játékvezető: Botló Béla ( Zelenák András, Iványi István)

Geresdlak: Fülöp, Molnár, Bolboaca, Botos, Balogh,( Lazaridisz), Kovács K, Gulyás, Musztács, Bánkuti, (Garzó), Kovács G, Fuchs, (Guzi),

Gól: Fuchs

A 22-ik percig egyen rangu csapatok mérkőzése volt. Ekkor a hazai csapat megszerezte a vezetést, melyet szerintünk szabálytalanság előzött meg. Sajnos egy perc múlva növelte előnyét a hazai csapat. A félidő végén  szépíteni tudtunk.

A második játékrész elején büntetőhöz jutottunk ami sajnos kimaradt, sőt ellentámadásból a hazaiak újabb gólt értek el.Így kialakult a végeredmény.  A játék alapján talán nem volt ekkora különbség.

Az első gól előtt!

Geresdlak-Villány 3:0 (1:0)

2015.04.19. 20:39 BotosJózsef

Geresdlak 2015.04.19. 16:00                       Játékvezető: Joó Csaba ( Karcagi Balázs, Tasi Timea)

Geresdlak: Fülöp, Molnár, Botos, Bolboaca, Balogh, ( Pintér ), Bánkuti, ( Lazaridisz ), Musztács, Kovács K, Mang,   ( Garzó ), Fuchs, Kovács G, ( Kecskeméti),

Gól: Bánkuti 2, Fuchs,

Az első tíz percben a vendégek nagyon nyomtak ,több gólhelyzetük volt de kapusunk Fülöp Tamás ma remekül védett. A 16-ik percben megszereztük a vezetést, a félidő további részében kiegyenlített játék volt.         A második félidő elején tovább növeltük előnyünket, innen már jól játszott a csapat és ilyen arányban is megérdemelten nyertünk.

Baranya kupa 2.forduló Lánycsók-Geresdlak 0:6 (0:2)

2015.04.15. 20:41 BotosJózsef

Lánycsók 2015.04.15. 17:00                 Játékvezető: Szabó Balázs (Kenéz István, Torma János)

Geresdlak: Fülöp, ( Csaba) - Molnár, Botos, (Lazaridisz), Bolboaca, Pintér, Musztács, Garzó, Bánkuti,( Scheid), Kecskeméti, ( Baranyi), Kovács G, Fuchs,

Gól: Bánkuti 3, Bolboaca, Kovács G, Baranyi,

Geresdlak-Bóly 1:0 (0:0)

2015.04.12. 20:13 BotosJózsef

Geresdlak.2015.04.12. 16:00                          Játékvezető: Nyakas Balázs (Nemes Tamás, Gellai Ákos)

Geresdlak: Fülöp, Kovács K, Gulyás, Bolboaca, Balogh, (Garzó), Musztács, Botos, Mang, Bánkuti, (Molnár), Kovács G, (Lazaridisz), Fuchs,

Gól: Bolboaca.

Két nehéz helyzetben lévő csapat mérkőzésén a 69-ik percben, ember hátrányba kerültünk. Innen sikerült a megnyernünk a mérkőzést.