Dózsa SE blog

A geresdlaki Dózsa SE blog.hu oldala. Itt is lehet a csapattal kapcsolatos híreket megosztani, kommentelni, trollkodni, meg egyebeket is...

Mohács-Geresdlak 0:0

2015.05.10. 11:59 BotosJózsef

Mohács 2015.05.09. 17:00                       Játékvezető: Molnár Ádám ( Székely Miklós, Bódi Attila )

Geresdlak: Fülöp, Molnár, Botos, Gulyás, Mang, Kovács G, Musztács, Kovács K, Bánkuti, (Pintér), Guzi, (Balogh), Fuchs,

Edző: Bolboaca Augusztin

Az első félidőben a hazai csapat nagy mezőny fölényben játszott, de kitudtuk védekezni a hazai rohamokat.

A második félidő elején két nagy helyzetet hibáztunk , ezekkel a három pontot is megszerezhettük volna.  A mérkőzés végére a hazai csapat mindent megpróbált hogy megszerezze a győztes gólt, sikerült megakadályoznunk.